Ankara Halı Yıkama

Altaş Halı Yıkama olarak başkentte Ankara halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Şehrimiz, nüfusunun kalabalık olması sebebiyle bir çok hizmete ihtiyaç duymaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi de halı yıkamadır. Firmamız bu ihtiyaçtan doğarak kurulmuştur ve Ankara’da halı yıkama hizmetini halka sunmuştur.

Halı yıkamanın önemli faktörlerinden birisi kullanılan şampuandır. Bir çok halı yıkama firması sıradan deterjanlar kullanarak halılarınızı temizlemektedirler. Fakat bu deterjanlar halılarınızı yıpratır ve renginin solmasına sebep olur. Oysa ki biz halı yıkama işlevinde profesyonel ERA111 halı şampuanı kullanmaktayız ve halılarınızın ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlamaktayız.

Dilerseniz sizlerde firmamızın Ankara ilinde sunduğu hizmetlerden yararlanabilir, halılarınızın ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için yukarıdaki menüyü kullanmaktan çekinmeyin ve siparişiniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Ankara Halı Yıkamada Farkımız

Ankara halı yıkama firmalarından birçoğu sıradan ve çeşitli zehirli kimyasallar içeren deterjanlar kullanmaktadır. Fakat bu deterjanlar halılarınızı yıpratır ve renginin solmasına neden olur. Altaş Halı Yıkama firması olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, hiçbir zararlı kimyasal içerik bulunmayan tamamen doğal ERA111 halı yıkama şampuanını kullanıyoruz. Böylece halılarınız hiçbir zarar görmeden, ilk gün alınmış gibi size teslim ediliyor.

Diğer Ankara halı yıkama firmalarından bir diğer farkımız ise kullandığımız halı yıkama makinaları. Diğer halı yıkama fabrikaları standart oto temizleyici makinalar kullanırlar. Bu da halı dokusunun zarar görmesine ve çabuk eskimesine neden olur. Firmamızda ise her bir halı cinsi için son tasarım endüstriyel halı yıkama makinaları kullanılmaktadır.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

  • Altaş halı yıkama olarak, Ankara halı yıkama firmaları arasında en profesyonel hizmeti veriyoruz.
  • Ekibimiz halılarınızı almak için Ankara’nın herhangi bir semtinde olan adresinize daha önceden kararlaştırılmış bir tarih ve saatte geliyor.
  • Ekibimize teslim edilen her bir ürün numaralandırılıyor, türlerine göre ayrıştırılıyor ve ölçüm yapılıyor.
  • Daha sonra halıların saçaklarında detaylı bir toz alma işlemi gerçekleştiriliyor.
  • Tozu alınmış halılar cinslerine göre ayrıştırılarak belirlenen yıkama makinalarına konuluyor.
  • Halı, kilim, yorgan, battaniye, koltuk ve halıfleks gibi yıkama işlemlerimizin tamamında Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanı kullanılıyor.
  • Yıkama işleminden sonra sıkma makinaları daha sonra da ürünün cinsine göre açık ya da kapalı kurutma işlemi gerçekleştiriliyor.
  • Kurutma işleminden sonra kişinin isteğine bağlı olarak halı kenarları boyanabiliyor. Halı kenarları boyanırken, halının kendi rengiyle uyumlu olmasına ve canlı bir görünüm kazandırmasına dikkat ediliyor.
  • Son aşamada temizlenmiş olan bütün ürünler kontrol ediliyor. Teslim edilmeye hazır olan ürünler steril bir ortamda el değmeden paketlenir. Servislerimiz aracılığı ile evinize teslim ediliyor.

Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Ankara halı yıkama fiyatları, başkentimizin her bir mahallesi için aynıdır. Batıkent halı yıkama, Bağlıca halı yıkama, Elvankent halı yıkama, Eryaman halı yıkama, Etimesgut halı yıkama ve Sincan halı yıkama fiyatları sabittir. Altaş Halı Yıkama olarak servis hizmetimiz için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Ankara halı yıkama fiyatlarını halının boyutuna göre belirliyoruz. Ankara halı yıkama uygulaması ile birlikte koltuk, yorgan, perde, kilim ve battaniyeleri de yıkayıp temizleyebiliyoruz.

Dilerseniz sizlerde firmamızın Ankara halı yıkama hizmetinden faydalanabilir, halılarınızın ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ankara halı yıkama hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bölümündeki numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.