Batıkent Halı Yıkama

Altaş Halı Yıkama olarak, Batıkent Halı Yıkama hizmeti de vermekteyiz. Altaş Halı Yıkama Ankara’nın her bir ilçesine ücretsiz servisimiz ile ulaşıyor ve profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Birçok Batıkent halı yıkama firmasının aksine, yıkama işlemlerimizin tamamında son teknoloji endüstriyel makinalar kullanıyoruz. Ayrıca halı yıkama işlemlerimizde kullandığımız şampuan Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanıdır. Kullandığımız bu şampuan sayesinde halılarınız temizlenirken herhangi bir zarar görmez ve yeni alınmış gibi teslim edilirler.

Batıkent Halı Yıkama Uygulaması Nasıl Yapılır?

 • Altaş Halı Yıkama olarak, Batıkent halı yıkama uygulaması denilince akla gelen ilk firmayız.
 • Servis ekibimiz, önceden kararlaştırmış olduğumuz tarihte Batıkent’te bulunan eviniz ya da iş yerinize geliyor ve temizlenecek halılarınızı alıyor.
 • Halıların her biri numaralandırılıyor. Bu sayede farklı halıların birbiri ile karışması engellenmiş oluyor. Numaralandırma işlemi yapılırken aynı zamanda ölçüm ve fiyatlandırma gerçekleştiriliyor.
 • Yıkama işleminden önce, halı kenarları ve saçaklarında detaylı bir toz alma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Cinslerine ve boyutlarına ayrılan halılar, firmamızdaki son teknoloji endüstriyel halı yıkama makinalarına gönderiliyor.
 • Halı yıkama işlemlerimizin tamamında Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ERA111 halı yıkama şampuanı kullanılıyor. Bu işlemde halınıza herhangi bir zararlı kimyasal etki etmiyor.
 • Yıkama işlemi tamamlanan halılar yine boyut ve türlerine göre otomatik sıkma makinalarına gönderiliyor.
 • Otomatik sıkma makinalarında fazla suyu alınmış halılar, açık ya da kapalı yöntem uygulanarak kurutuluyor.
 • Yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra dilerseniz halı boyama uygulaması yapabiliyoruz. Bu uygulamada halı orijinal rengi göz önünde bulundurularak tekrardan boyanıyor. Ayrıca her bir saçak ve halı kenarının boyanması da elle yapılıyor. Bu sayede temizlemeye göndermiş olduğunuz halı sanki ilk defa kullanıyormuşsunuz gibi canlı ve parlak bir hal alıyor.
 • Tamamen temizlenmiş ve kurutulmuş ürünlerin kontrolleri yapılıyor. Daha sonra bu halılar el değmeden paketlenip, Batıkent’teki sahibine iletiliyor.

Batıkent Halı Yıkama Fiyatları

Firmamızda halı, koltuk, kilim, battaniye, yorgan ve perde yıkama için son teknoloji endüstriyel makineler kullanılmakta. Derinlemesine temizlenen ve yenilenen halılarınızı uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Halı yıkama işlemlerimizde Sağlık Bakanlığından onaylı şampuan kullanıyor, halınızın kullanım ömrünü kısaltmıyoruz. Halı yıkamada fiyatı halının boyutu ve ölçüsünü göz önünde bulunduruyoruz. Ankara’nın birçok ilçesine hizmet veriyor ve servis araçları için hiçbir ek ücret almıyoruz.

Batıkent halı yıkama fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halılar bir ev için şart olan gereksinimlerden bir tanesidir. Kullanım ve dekorasyon açısından da büyük önemi olan halıların her gün toz ve kire maruz kalması durumu ise kaçınılmaz bir hal almaktadır. Evlerde en çok tozu, kiri ve bakteriyi içerinde barındırabilen eşyalar arasında olduğu konusu ise hemen hemen herkesin bildiği gerçekler arasında yer almaktadır. Her halı modelinin kendisine özgü deseni ve de dokuma şekline sahip olması ile beraber halı modellerinde de farklıkların olduğu durumu ortaya çıkan gerçekler arasındadır. Bu durumda da halıların dilinden iyi bir şekilde anlamak gerekmektedir. Özellikle halıların yıkanabilmesi açısından halı ya da halıların nasıl yıkanması gerektiği ya da ne tür kimyasal ürünlerin kullanılması aşaması halı yıkama şirketlerinde yer alan kişilerin uzmanlık alanına girmesi gerekir.

Halının temizlik aşamasına geçilmesi sürecinde halının ne tür bir halı olduğunu ya da halının içerisinde yer alan katkı maddelerin ne olduğu hususu halıların en hassas oldukları noktalardan bir tanesidir.  Yıkama aşamasına geçilmeden bir önceki adım ise halının üzerinde yer alan tozların küçük dokunuşlar ile bile olsa müdahale edilmesi daha hijyenik bir sonuç ortaya çıkabilmesi açısından önemlidir. Halının ilk dokunuşları yani ilk müdahalesi ılık su yardımı ile gerçekleştirildiğinde hem halı içerinde yer alan lekelerin daha hızlı çıkması yönünde yardımda bulunur hem de üzerindeki tozların temizlenebilmesi açısından önem taşımaktadır.  Halıya müdahale sürecinde dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise halının temizlenmesi aşamasında deterjanın halıya direkt bir şekilde temas etmemesi gerekmektedir. Deterjanlar halıların rengi ya da yapısında değişmelerine sebep olabilir. Halının yapım aşamasında yer alan malzemeler de halının yıkanması aşamasında dikkat isteyen diğer bir noktadır. Çok yüksek sıcaklılara maruz kalabilen halılarda esneme ya da soyulma gibi istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalınmaması için halının yıkanması için gerekli olan suyun kaynama noktasına gelmiş bir su ile değil daha orta ısılarda bir sıcaklıkta yıkanması gerekmektedir. Sonuç olarak halı yıkama işlemi dikkat edilmesi gereken ve en önemlisi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu yüzden bu konuda profesyonel işletmeler ile çalışmanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

Halı Yıkamada Leke Nasıl Çıkartılır?

Halılar, evlere şık bir görüntü vermek için kullanılan ev eşyalarıdır. Halılar, gün içerisinde yiyecek ve içecek dökülmesinden, yağ damlamasından dolayı lekeler oluşturarak, bakterilerin birikmesine sebep olur. Üzerinde çeşitli lekeler bulunduran halıların yıkanmaması durumunda, içerisindeki bakterilerin çoğalır. Halının içerisindeki bakteriler ve yüzeyinde bulunan lekeler, halının renginin solmasına ve eskimesine sebep olur. Bu yüzden halıların belirli zamanlarda yıkanması gerekir. Halıların belirli zamanlar içerisinde yıkanması halıların ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Halılar ilk olarak verilen adresten teslim alınır ve gerekli bilgiler not edilir. Teslim alınan ürünler firmaya ulaştırılır ve barkodlanır. Barkodlama sayesinde halılarda karışma olmaz. Ardından yıkama işlemine geçilmek üzere halılar hazırlanır.

Halılar, yıkanma işlemine başlamadan önce son kez kontrol edilir. Uzunluklarına ve genişliklerine göre temizlik ürünleri ayarlanır. Ayarlanacak temizlik ürünleri halının malzemesine uygun olarak ayarlanır. Temizlik ürünlerinin halılara göre ayarlanması, halıların renginin solmasını ve halıların yüzeylerinin aşınmasını engeller. Ayrıca kullanılacak temizlik ürünlerinin, hem halıları hem de evdeki bireyleri etkileyeceği unutulmaz. Bu yüzden, sağlık kontrolünden geçmiş ve sağlığa hiçbir zararı olmayan ürünler kullanılır.

Halıların malzemelerine göre ayarlanan deterjanlar ve temizlik ürünleri, halılara dökülür ve bu ürünler halının her yerine nüfuz edecek şekilde yaydırılır. Teknoloji sayesinde gelişen makinalar bu işlemleri kolaylıkla yapmaktadır. Halının her tarafına yayılan deterjanlar ve diğer temizlik ürünleri, makinalar sayesinde kirlerin yüzeye çıkmasını sağlar.

Kirlerin yüzeye çıkmasından sonra halılar durulama işlemine tabii tutulur. Deterjanlardan ve diğer malzemelerden tamamen arındırılır. Üzerindeki kirlerden ve temizlik ürünlerinden kurtulan halılar, tamamen durulandığında sıkılma işlemine geçer.

Halıların sıkma işlemi, teknolojiyle gelişmiş olan makinalarda yapılır. Halılar makinalara yerleştirilir ve makinalar sayesinde büyük miktarda üzerindeki suyu sıkar. Halıların suyunun sıkılmasından sonra halılarınız sadece nemli olarak kalır.

Halılar, hava şartlarına göre açık ya da kapalı ortamlarda kurutulur. Kurutulma işlemi gerçekleştikten sonra paketlenmesi gerçekleştirilir ve alıcıya teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Ayrıca halılar üzerinde kimyasal madde kullanılmaması sayesinde, halıların yüzeylerinde aşınma, halılarda renk solma gibi durumlar olmaz ve ilk günkü görüntüsüyle kullanılmaya rahatlıkla devam edilebilir.

Doğru Koltuk Yıkama Önerileri

Halılar, evlerin olmazsa olmazlarındandır. Hem renk açısından hem desen açısından odalara uyum sağlayan ve daha şık görünmesine yardımcı olan halılar, bir süre sonra kirlenmektedir. Üzerine biriken bakteriler, dökülen yiyecek ve içecekler, damlayan yağlar ve daha pek şok şey halıların kirlenmesine sebep olmaktadır. Ancak halı yıkama firmaları, bu lekeleri hemen temizleyerek, halılarınızın ilk günkü görünümünü kazanmasına yardımcı olur. Günümüzdeki teknolojinin gelişmesinden dolayı halı yıkama firmaları, halıları kolaylıkla yıkamaktadır. Ayrıca bazı halı yıkama firmaları, sadece halılarınızı değil, evinizin görüntüsünü tamamlayan ve şık bir görüntü oluşturan koltuklarınızı da yıkamaktadır.

Koltuklarda, gün içerisinde dökülen yiyeceklerden, içeceklerden, yağlardan dolayı kirlenebilir ve bir süre sonra solmaya ve eskimeye başlayabilir.  Halı yıkama firmaları, her koltuğu özelliğine göre, dikkatle ve özenle yıkamaktadır.

Koltuklar yıkanırken, ısı içeren malzemelerin ısısına dikkat edilmelidir. Çünkü her koltuğun kumaşı ve içeriği aynı değildir. Isının, koltuğun malzemelerine göre ayarlanması koltuğun daha temiz olmasını sağlar. Isı koltuk içerisindeki bakterilerin ölmesini sağlayarak, içerisindekileri yok etmeye yardımcı olur. Isının gerekli seviyede ayarlanması koltuklara zarar gelmesini önler.

Koltuklar yıkanırken kullanılacak deterjan malzemeleri özenle seçilmedir. Her koltuğun malzemesi aynı olmadığı için kullanılacak ürünler koltuğunuza zarar verebilir. Bu yüzden koltuğunuzun malzemelerine uygun bir deterjanı seçmeniz koltuğun daha temiz olmasını sağlar ve zarar görmesini engeller. Ayrıca kullanılan deterjanlar leke çıkartmada yeterli olmadığında kullanılan ekstra ürünlere ve leke çıkarıcılara da dikkat edilmelidir. Koltukların yüzeyine zarar vermeyen ve rengini kaybetmesine sebep olmayacak ürünler kullanılmalıdır.

Koltuklar yıkanırken yüzey için kullanılan fırça gibi malzemelerinde koltuğa göre seçilmesi gerekir. Çünkü koltukların malzemeleri farklı olduğu için, her koltukta aynı malzeme yeterli olmaz. Yanlış kullanılan malzeme sonucunda koltuğun yüzeyi aşınabilir ya da rengi solabilir. Bu yüzden bunları önleyecek olan malzemeler özenle seçilip, ayarlanmalıdır.

Koltukların yıkandıktan sonraki kuruma süresi de önemlidir. Kuruduğu ortamın yanlış bir ortam olması, koltuğunuza zarar verebilir. Bu yüzden koltuğunuzun uygun ortamlarda uygun şartlarda kurutulması gerekir.  Koltuklar, bekletilme süresinden sonra tamamen kurur ve kullanıma hazır hale gelir, sizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ankara Halı Yıkama konusunda her firmaya güvenmeyin!

Ankara halı yıkama; kalite, deneyim tecrübe ve hijyen gerektiren bir hizmet sektörüdür. Kaliteli, hijyenik, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sizlere hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Temiz sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamınız devam ettirmeniz için bizi seçmeniz en önemli önceliklerimizdendir.  Müşterilerimizin telefon ya da internet yolu ile vermiş olduğu siparişler belirtilen gün ve saatte yönlendirilen servis elemanları ile sipariş teslim formları düzenlenerek teslim alınır.  Servis ve servis elemanlarımız düzenli olmakla birlikte her ilçemize aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Servis elemanlarımız müşterilerimize karşı konuşması, diksiyonu, davranışlarına çok dikkat eder ve kesinlikle şirket politikalarımız dışına çıkmaz ve buna özen gösterir.

Servis elemanlarımız ile tesisimize getirilen halılarınız öncelikle tesisimizde ön inceleme işlemlerinden geçirilir. Ön inceleme işlemleri halınızda bir kusur veya hasar olup olmadığının kontrolüdür, daha sonra ücretlendirme işlemi yapılarak müşteriye bilgi verilir ve müşteri ile anlaşıldıktan sonra ilk aşama olarak ön temizleye tabi tutulur ön temizleme işleminde kaba kirler süpürülür toz topraktan arındırılır. Daha sonra her çeşit halınız için özel olarak bulunan halı yıkama makinelerimizden size özel olanı tesis edilir ve yıkama işlemi başlatılır, yıkama işlemlerimizde bugüne kadar %100 memnuniyet sağlamış olan ERA111 şampuan kullanılmaktadır.

Yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra öncelikle sıkma işlemine başlanır, halılarınız için özel üretim olan merdaneli sıkma makinelerimizde %90 oranında kuruma sağlanır. Makineden çıkartıldıktan sonra özel olarak kalite kontrol personelimiz tarafından yıkama kontrolü gerçekleştirilir, eğer yıkama kontrolünde memnuniyet sağlanmamış olacağı düşünülürse yeniden yıkama işlemine tabi tutulur, memnuniyet sağlanmış olduğu düşünüldüğünde kurutma işlemine geçilir. Yıkama tesisimizde bulunan özel kurutma alanımızda bakterilerin tamamen yok olması için güneş gören kapalı alanlarda %100 kurutulur ve son kontrole geçilir. Son kontrolde %100 müşteri memnuniyetimiz sağlanacağından emin olduğumuz takdirde ürün paketlenerek müşteriye teslim edilir. Servis elemanlarımız adresinize geldiğinde ödemelerinizi kredi kartı ya da nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Altaş Ankara Halı Yıkama firması olarak önceliğimiz siz müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamayı her zaman prensip haline getirmiş olup bu özen ve titizlikle çalışmaktayız.

Altaş Ankara Halı Yıkama olarak sunduğumuz hizmetler

Altaş Ankara Halı Yıkama firması olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler konusunda bilgi sahibi yapmak istiyoruz. Halı ve koltuk yıkama işlemlerinizde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Etimesgut ilçesinde bulunan, bütün şehre yayılan ücretsiz servis yerinde alım ve yerine teslimat imkânlarımız devam etmektedir. Firma olarak dürüstlüğümüz, hijyenik şartların korunması ve müşteri memnuniyeti bizim için vazgeçilmez olmuştur.

Müşterilerimizin memnuniyetinin bizler için çok önemli olduğunu garanti ediyoruz. Özel eğitimlerle yetiştirilmiş olan personellerimiz ile yapılan yıkamanın sonucunda yeni alınmış gibi temiz, canlılığına kavuşan halılarınız, koltuklarınız sizleri mutlu edecek ve %100 memnuniyetinizi sağlayacaktır. Her ürününüz için özel ortamlarda hazırlanmış olup birbirine asla karıştırılmadan tek tek yıkanan ürünler tertemiz ve ilk günkü gibi siz değerli müşterilerimize ulaştırılacaktır.  Bizim için önemli olan tek şey sizlerin huzur, temiz ve ferah ortamınıza kavuşmuş olmanızdır.  Halı ve Koltuk yıkamanın önemli bir konu olması nedeniyle tesisimizde oluşturulan bütün alanların hijyen şartları taşıması çok büyük önem arz etmektedir.  Bu konuda bütün çalışanlarımız sürekli eğitimlere tabi tutulmuştur.  Bütün çalışma arkadaşlarımız servis elemanımızdan yıkama elamanımıza kadar herkes temizlik, titizlik ve hijyen konusundaki önemimizi bilmektedir.  Bu konuda bilgi sahibi olunmazsa müşterilerimizin mutluluğu sağlanamaz.

Bu nedenle yaptığımız işi önemsiyoruz ve ciddiye alıyoruz. Tesisimizde, halı yıkama işlemlerinde ön sipariş alım, ön inceleme (hasar ve kusur kontrolü), ölçümleme (ücretlendirme), ön temizleme (kaba kir), yıkama (siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyet sağlamış olduğu ERA 111 şampuan ile), sıkma, yıkama kontrolü, kurutma (tesisimizde özel olarak hazırlanmış güneş ışığı geçiren kapalı ortamlarda), son kontrol ve paketlemeden (paketleme siz değerli müşterilerimize ürünlerinizi temiz ve güvenli bir şekilde tesliminin sağlanması içindir) oluşmaktadır. Bütün bu işlemler tamamlandıktan sonra, adresinize paketlenmiş olarak size ulaştırılan halınızı teslim aldıktan sonra dilerseniz nakit ve dilerseniz kredi kartı ile anında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yaptığımız işi ve kaliteyi önemsiyor bütün müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Bu iş bizim işimiz. Bütün müşterilerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Altaş Ankara Halı Yıkama ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bildiriyoruz.

Sipariş verdim, şimdi ne olacak?

Müşterilerimizden gelen telefon ile bizlere belirtmiş olduğunuz adresinize ilgili personel yönlendirilir ve servis elemanımız tarafından düzenlenecek olan teslim alam formu ile teslim alınır. Firmamıza geldikten sonra öncelikle kontrol işlemi gerçekleştirilir (yırtık, sökük, renk atması, ağarma). Eğer herhangi bir kusur veya hasar var ise öncelikle bilgilendirme işlemi yapılır. Kontrol işlemi tamamlandıktan sonra ölçümleme işlemleriniz gerçekleştirilerek ücretlendirmesi yapılır ve müşterilerimiz ile kontrol ve ölçümleme işlemleriniz de anlaşıldıktan sonra makinelerimiz ile süpürülür var olan kaba kirlerinden arındırılır. Arındırma işlemi tamamlandıktan sonra yıkama makinelerine alınır. Her halınız için türüne göre özel yıkama makinelerimiz bulunmaktadır, çünkü bütün halıların yıkama yöntemleri farklıdır. Türüne göre özel olan makina da yıkama işlemi gerçekleştirilirken siz müşterilerimizin de %100 memnuniyet göstermiş olduğu ERA111 şampuanı ile yıkanır. Yıkama işleminden geçtikten sonra, kirli suyu bilgisayar kontrolünde olup makinadan direk arındırılır ve tekrar temas edemez.

Yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra, kurutma makinelerinden geçirilir. Kurutma makinesinden geçirilen halınız %90 ile %95 kurumuş olarak makineden alınır.  Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra özel yapılmış kontrol sehpamız üzerinde açılarak son kontrolden geçirilir, yıkama kaliteniz %100 memnuniyet sağlayacağına karar verildikten sonra, sizler için özel olarak hazırlanmış olan, bazı bakterilerin sadece güneş ışığında öldüğünü bildiğimiz için güneş ışığını geçiren özel maddeler ile kapatılmış ortamda asılarak %100 kurumuş olması beklenir. %100 kuruduktan sonra tekrar için özel yapılmış olan sehpalarımız üzerinde açılarak yıkama esnasında üzerinde oluşan tüyleri alınır ve son kontroller tamamlanır. Kusursuz olarak yıkanmış olduğuna karar verildikten sonra ulaşması için paketlenir.

Paketleme işlemimiz sadece sizlere daha güvenli ve temiz bir şekilde ulaşması içindir. Size ulaştığında paketinden çıkarabilirsiniz.  Bütün işlemleri tamamlanan paketlenmiş hali ile sizlerin iletmiş olduğu teslim adresine her günümüzde birlikte çalıştığımız müşteri memnuniyeti önemli olan servis elemanlarımız ile adresinize teslim edilir. İlgili teslim ve servis elemanımız kapınıza geldiğinde ödemelerinizi ister nakit ister kredi kartı ile kapıda yapabilirsiniz. Altaş Ankara Halı Yıkama olarak titiz iş yapmayı prensip haline getirmiş bulunmaktayız.

Eryaman Halı Yıkama

Altaş Halı Yıkama olarak Ankara’nın bir çok ilçesinde hizmet verdiğimiz gibi Eryaman Halı Yıkama hizmeti de vermekteyiz.

 • Halılarınız uzman ekibimiz tarafından adresinizden teslim alınır, en iyi şekilde temizlendikten sonra size en kısasürede ulaştırılır.
 • Firmamız kimyasal içerikli deterjan kullanmaktan kaçınır ve halılarınız ERA111 halı şampuanı ile yıkanır. Yıkama yapılırken halılarınız zarar görmez ve tamamen kurutulup sizlere teslim edilir.
 • Bizler sadece halı yıkamak ile kalmayıp yorgan, battaniye, kilim, koltuk ve halıfleks yıkama işleri de yapmaktayız.
 • Dilerseniz halılarınızın kenarlarına halınızın rengi ile uyum sağlayacak en uygun renkteki iplik ile overlok yapılır.
  Altaş Halı Yıkama olarak misyonumuz, Ankara’nın her bir ilçesine ulaşıp 7/24 profesyonel halı yıkama hizmeti sağlamak.

Eryaman Halı Yıkama Uygulaması Nasıl Yapılır?

 • Altaş halı yıkama olarak, Eryaman halı yıkama işlemlerini en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz daha önceden kararlaştırılmış olan tarih ve saatte adresinize geliyor ve yıkanacak ürünleri alıyor.
 • Her bir ürüne özel barkodlama yapılıyor. Bu sayede ürünlerin karışması engellenmiş oluyor. İlk aşamada ürünler türlerine göre ayrıştırılıyor ve ölçüm yapılıyor.

Altaş Halı yıkama olarak halı yıkama işlemimizi aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. 

 • Daha sonra yıkama işleminden önce, özellikle saçaklı halılarda detaylı bir toz alma işlemi yapılıyor.
  Tozu alınmış ürünler türlerine göre yıkama makinelerine gönderiliyor.
 • Halı, kilim, yorgan, battaniye, koltuk ve halıfleks gibi yıkama işlemlerimizin tamamında Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanı kullanılıyor.
 • Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halı, kilim, yorgan ve battaniyeler sıkma makinasına gönderiliyor.
  Fazla su alındıktan sonra ürünün cinsine göre açık ya da kapalı kurutma işlemi gerçekleştiriliyor.
  Yıkanmış ve kurutulmuş ürünler kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenip, en kısa sürede sahibine iletiliyor.

Eryaman Halı Yıkama Fiyatları

Eryaman’ın tartışmasız en iyi halı yıkama firması olarak, Halı yıkamanın yanı sıra koltuk, kilim, battaniye ve yorgan yıkama için son teknoloji makineler kullanıyoruz. Kurutma ve paketleme işleminin sonrasında ürününüzü, adeta yeni alınmış gibi evinize ulaştırıyoruz. Halı yıkama işlemlerimizde Sağlık Bakanlığından onaylı şampuan kullanıyor, sağlığınızı tehlikeye atmıyoruz. Halı yıkamada fiyatı belirleyen faktör öncelikle halının boyutu ve ölçüsü oluyor. Kullandığımız servis araçları için hiçbir ek ücret almıyoruz.

Eryaman halı yıkama fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizin “Fiyat Listemiz” sayfasını ziyaret edebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli günler!

Ankara Halı Yıkama

Altaş Halı Yıkama olarak başkentte Ankara halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Şehrimiz, nüfusunun kalabalık olması sebebiyle bir çok hizmete ihtiyaç duymaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi de halı yıkamadır. Firmamız bu ihtiyaçtan doğarak kurulmuştur ve Ankara’da halı yıkama hizmetini halka sunmuştur.

Halı yıkamanın önemli faktörlerinden birisi kullanılan şampuandır. Bir çok halı yıkama firması sıradan deterjanlar kullanarak halılarınızı temizlemektedirler. Fakat bu deterjanlar halılarınızı yıpratır ve renginin solmasına sebep olur. Oysa ki biz halı yıkama işlevinde profesyonel ERA111 halı şampuanı kullanmaktayız ve halılarınızın ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlamaktayız.

Dilerseniz sizlerde firmamızın Ankara ilinde sunduğu hizmetlerden yararlanabilir, halılarınızın ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için yukarıdaki menüyü kullanmaktan çekinmeyin ve siparişiniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Ankara Halı Yıkamada Farkımız

Ankara halı yıkama firmalarından birçoğu sıradan ve çeşitli zehirli kimyasallar içeren deterjanlar kullanmaktadır. Fakat bu deterjanlar halılarınızı yıpratır ve renginin solmasına neden olur. Altaş Halı Yıkama firması olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, hiçbir zararlı kimyasal içerik bulunmayan tamamen doğal ERA111 halı yıkama şampuanını kullanıyoruz. Böylece halılarınız hiçbir zarar görmeden, ilk gün alınmış gibi size teslim ediliyor.

Diğer Ankara halı yıkama firmalarından bir diğer farkımız ise kullandığımız halı yıkama makinaları. Diğer halı yıkama fabrikaları standart oto temizleyici makinalar kullanırlar. Bu da halı dokusunun zarar görmesine ve çabuk eskimesine neden olur. Firmamızda ise her bir halı cinsi için son tasarım endüstriyel halı yıkama makinaları kullanılmaktadır.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

 • Altaş halı yıkama olarak, Ankara halı yıkama firmaları arasında en profesyonel hizmeti veriyoruz.
 • Ekibimiz halılarınızı almak için Ankara’nın herhangi bir semtinde olan adresinize daha önceden kararlaştırılmış bir tarih ve saatte geliyor.
 • Ekibimize teslim edilen her bir ürün numaralandırılıyor, türlerine göre ayrıştırılıyor ve ölçüm yapılıyor.
 • Daha sonra halıların saçaklarında detaylı bir toz alma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Tozu alınmış halılar cinslerine göre ayrıştırılarak belirlenen yıkama makinalarına konuluyor.
 • Halı, kilim, yorgan, battaniye, koltuk ve halıfleks gibi yıkama işlemlerimizin tamamında Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanı kullanılıyor.
 • Yıkama işleminden sonra sıkma makinaları daha sonra da ürünün cinsine göre açık ya da kapalı kurutma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Kurutma işleminden sonra kişinin isteğine bağlı olarak halı kenarları boyanabiliyor. Halı kenarları boyanırken, halının kendi rengiyle uyumlu olmasına ve canlı bir görünüm kazandırmasına dikkat ediliyor.
 • Son aşamada temizlenmiş olan bütün ürünler kontrol ediliyor. Teslim edilmeye hazır olan ürünler steril bir ortamda el değmeden paketlenir. Servislerimiz aracılığı ile evinize teslim ediliyor.

Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Ankara halı yıkama fiyatları, başkentimizin her bir mahallesi için aynıdır. Batıkent halı yıkama, Bağlıca halı yıkama, Elvankent halı yıkama, Eryaman halı yıkama, Etimesgut halı yıkama ve Sincan halı yıkama fiyatları sabittir. Altaş Halı Yıkama olarak servis hizmetimiz için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Ankara halı yıkama fiyatlarını halının boyutuna göre belirliyoruz. Ankara halı yıkama uygulaması ile birlikte koltuk, yorgan, perde, kilim ve battaniyeleri de yıkayıp temizleyebiliyoruz.

Dilerseniz sizlerde firmamızın Ankara halı yıkama hizmetinden faydalanabilir, halılarınızın ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ankara halı yıkama hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bölümündeki numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çayyolu Halı Yıkama

Firmamız Altaş halı yıkama, Ankara’nın bir çok semtinde olduğu gibi Çayyolu semtinde de halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler diğer halı yıkama firmalarının aksine kaliteli ve hijyenik ERA111 halı şampuanı ile yapılmaktadır.

Halı temizliği herkesin, her firmanın yapabileceği kolay bir iş olarak görülse de düşünüldüğünün aksine zorlu ve titiz bir işlem gerektirmektedir. Bir çok firma halılarınızı baştan sağma yıkarken firmamız Çayyolu halı yıkama konusunda özenli davranıp halılarınızı derinlemesine bir temizlikten sonra teslim eder.

Sizde eğer firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Çayyolu Halı Yıkama Uygulaması Nasıl Yapılır?

 • Çayyolu halı yıkama işlemlerini gerçekleştirmek için Ankara’nın Etimesgut semtinde yer alan Altaş Halı Yıkama firmamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Daha önceden kararlaştırılmış olan tarih ve saatte servisimiz
 • Ankara’nın Çayyolu semtine geliyor, halılarınızı teslim alıyor.
 • Teslim alınan halıların her biri numaralandırıyor ve cinslerine göre ayrıştırılıyor.
 • Yıkama işleminden önce, halıların saçaklarının her birinde elle toz alma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Tozu alınmış halılar cinslerine ve boyutlarına göre yıkama makinelerine gönderiliyor. Yıkama işleminde halılara insan eli değmiyor. Son teknoloji endüstriyel makineler kullanılarak halıların derinlemesine temizlenmesi sağlanıyor.
 • Halı yıkama işlemlerimizin tamamında Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanı kullanılıyoruz.
 • Yıkama işlemi tamamlandıktan halı, boyutuna uygun bir sıkma makinasına yerleştiriliyor.
 • Yıkama işleminden sonra kalmış olan fazla su sıkıldıktan sonra halının çeşidine göre açık ya da kapalı kurutma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Yıkanmış ve kurutulmuş halılar teker teker kontrol ediliyor. Tamamen temizlendiğine emin olunan ürünler steril bir ortamda paketleniyor ve Çayyolu ilçesindeki evinize geri gönderiliyor.

Çayyolu Halı Yıkama Fiyatları

Çayyolu halı yıkama fiyatları, Ankara’nın bütün ilçeleriyle aynı fiyat listesine sahiptir. Altaş Halı Yıkama firması olarak Ankara’nın her bir ilçesine aynı fiyat ve kalitede hizmet vermekteyiz. Çayyolu halı yıkama, Çankaya halı yıkama, Eryaman halı yıkama, Sincan halı yıkama ve Etimesgut halı yıkama ilçelerine olan servislerimiz tamamen ücretsizdir. Servislerimiz evinize kadar gelip halı, kilim, yorgan, koltuk ve perde gibi yıkanması gereken ürünleri hiçbir ek ücret talep etmeden alır ve işlem sonucunda geri bırakır.

Çayyolu halı yıkama fiyatlarını halının ölçüsü ve halı yıkama firmasının kullandığı makinelerin kalitesi belirler. Yıkanacak halının ölçüsü arttıkça, Çayyolu halı yıkama fiyatı da artacaktır. Ayrıca diğer Çayyolu halı yıkama firmalarından farklı olarak, firmamız olarak son teknoloji halı yıkama makinalarını kullanıyoruz.
Eğer sizde firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Top