Sektörün öncü ve yenilikçi firmalarından Altaş Halı Yıkama olarak, sektörde uzun zamandan beri ciddi bir oyuncu olarak hizmet vermekteyiz. Fark yaratma ilkemiz ve sorgusuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla öne çıkan firmamız, kaliteden ödün vermeyen bir yapıya sahiptir.

Altaş Halı Yıkama ailesi olarak diyoruz ki ;
“Halılarınızın temizliğini biz yapalım, siz keyfini yaşayın.”

Halılarınız adresinizden ücretsiz servisimizle güler yüzlü personelimiz tarafından alınır, halı yıkama işlemi tamamlandıktan sonra kurutma sistemine tabi tutulur. Paketleme işleminden sonra servisimiz yine adresinize kadar temizlenmiş olan halılarınızı teslim eder. Halılarınız yıkanırken, sağlığınız için Antibakteriyel ERA 111 halı şampuanı ve temizlik malzemeleri kullanılır. Hiç bir şekilde halılarınıza zarar verecek olan KİMYASAL MADDELER kullanılmamaktadır.

Halılarınızı tamamen kapalı bir ortamda ısı izolasyonu yapılmış, kir, toz, baca dumanı ya da egzoz gazlarına maruz bırakmadan tamamen hijyenik bir şekilde kurutmaktayız. Halı yıkama işlemi tamamlanan halılarınız, halının cinsine göre 8 ile 12 saat arasında tamamen kurutulmuş bir şekilde toplanır, sizlerin müsait olduğunuz gün ve saatte adresinize teslim edilir.


Ankara Halı Yıkama, Sincan Halı Yıkama, Etimesgut Halı Yıkama, Çayyolu Halı Yıkama