Etimesgut Halı Yıkama

Altaş halı yıkama olarak Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet vermekteyiz. Halılarınızı diğer firmaların aksine titiz ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Ankara’da halılarınızı ucuza yıkayacak bir çok firma bulunmakta fakat bu firmaların halılarınızı nasıl yıkadığını ve ne denli temizlediği meçhul. Bu firmaların aksine biz halılarınızı tam otomatik makinalarımızda ve özel ERA 111 sağlıklı halı şampuanı ile yıkayıp ilk günkü gibi tertemiz olarak siz müşterilerimize teslim ederiz.

Altaş Halı Yıkama olarak, Ankara’nın çeşitli ilçelerine uzun yıllardır en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Etimesgut halı yıkama deyince akla ilk gelen firma olan Altaş Halı Yıkama, bu kentin birçok ilçesine servis imkanı bulunduruyor. Bağlıca halı yıkama, Elvankent halı yıkama ve Yenikent halı yıkama servislerimiz ile Etimesgut ilçesinin birçok mahallesine ulaşabiliyoruz.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı yıkama için firmamıza ulaştıktan sonra, özel aracımız ile adresinize kadar geliyoruz. Etimesgut ilçesinin Bağlıca, Elvankent, Yenikent mahalleleri ve Ankara’nın birçok ilçesine ücretsiz servis imkanı sunuyoruz. Teslim aldığımız halıların her birini numaralandırıp, ayırıyoruz. Halıların ölçümünü yaparak, her bir halı için fiyat listesini çıkartıyoruz.

Yıkamadan önce her bir halının ve saçaklarının tozunu alıyoruz. Halıları son teknoloji halı yıkama makinalarımız ile cinslerine göre ayırarak yıkıyoruz. Ayrıca Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 halı yıkama şampuanını kullanıyoruz. Halı yıkama işlemi sırasında hiçbir zararlı kimyasal ile temasa geçmiyor. Halı yıkama işleminin sonrasında özel makinalar ile sıkma ve kurutma işlemi gerçekleştiriliyor. Kurutma işlemini halının yapısına bağlı olarak açık ve kapalı kurutma olacak şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Aşağıdaki videoda Altaş halı yıkama oIarak halı yıkama işlemimizi izleyebilirsiniz.

Daha sonra isteğe bağlı olarak boyama işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Boyama işleminde halı kenarları, halının genel rengine bağlı kalarak renklendiriliyor. Bu sayede halılarınız yeni alınmış gibi capcanlı bir hal alıyor. Kontrolleri yapılan halılar özenle paketleniyor ve yola çıkıyor.

Etimesgut Halı Yıkama Fiyatları

Etimesgut halı yıkama fiyatları her bir mahallede aynı olmaktadır. Bağlıca halı yıkama, Elvankent halı yıkama, Eryaman halı yıkama, Batıkent halı yıkama ve Yenikent halı yıkama fiyatları arasında ya da servis fiyatlarında herhangi bir ücret farklılığı yoktur.

Altaş Halı Yıkama olarak servis hizmetimiz için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Halı yıkama fiyatlarının belirlerken dikkat ettiğimiz başlıca faktör halının boyutu ve ölçüsü oluyor. Firmamızda son teknoloji halı yıkama, sıkma ve kurutma cihazları bulunuyor.

Ayrıca halı yıkama işleminde Sağlık Bakanlığından onaylı özel ERA111 halı yıkama şampuanını kullanıyoruz. Etimesgut halı yıkama işlemlerinin yanı sıra koltuk, yorgan, perde, kilim ve battaniye yıkamalarını da gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi veya siparişiniz için iletişim menüsünden bize ulaşabilirsiniz.