Sincan Halı Yıkama

Altaş Halı Yıkama olarak firmamız Ankara’nın Etimesgut semtinde konumlanmıştır. Ancak hizmetlerimiz sadece bu semt ile sınırlı kalmayıp Ankara’nın Sincan semti için de geçerlidir.

Sincan semti içerisinde birden fazla halı yıkama firması mevcuttur. Fakat bu firmaların birçoğu halı yıkama işlemine yeteri kadar özen göstermemekte ve temizleme işlemini profesyonel olmayan bir biçimde yapmaktadır. Halı yıkama işlemlerinde son teknoloji endüstriyel makineler kullanılmalı ve halılar otomatik makinelerde el değmeden temizlenmelidir. Halı yıkama firmalarının birçoğu tazyikli oto yıkama makineleri ile halı yıkamaktadırlar. Tazyikli oto yıkama makineleri halıdaki kirleri yeterince temizleyemez. Ayrıca halının renginin sönmesine ve ömrünün kısalmasına neden olur. Altaş Halı Yıkama olarak Sincan halı yıkama işlemlerimizde, son teknoloji endüstriyel yıkama makineleri kullanıyoruz.

Sincan Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sincan halı yıkama işlemleri için, merkezi Ankara’nın Etimesgut semtinde konumlanmış firmamızdan bir araç yolluyoruz. Ekibimiz yıkanacak olan halıları topladıktan sonra teker teker ölçüm alıyor. Bu sırada halı yıkama fiyatı belirleniyor ve barkodlandırma işlemi gerçekleştiriliyor. Barkodlandırma işlemi sayesinde halıların karışması engelleniyor ve zamanında teslim sağlanıyor. Halı yıkama işlemine başlamadan önce her bir halının ve halı kenarlarının tozları alınıyor.

Halı yıkama işleminde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve sağlığa zararlı hiçbir kimyasal bulundurmayan ERA111 halı yıkama şampuanını kullanıyoruz. Halı yıkama işlemini son teknoloji endüstriyel makinalar gerçekleştiriyor. Ardından otomatik makinalar ile yıkama sonrasında halıda kalan fazla su sıkılıyor. Yıkanan ve temizlenen halı yine otomatik bir kurutma cihazına konuluyor ve halının tamamen kuruması sağlanıyor.

Halı yıkama ve kurutma makinalarında kullandığımız her bir cihaz, halının cinsine ve ölçüsüne uygun olarak belirleniyor. Bu sayede halılarınız hiçbir zararlı etkiye maruz kalmadan temizlenip yenilenmiş oluyor. İşlem yapılan halı incelenerek tamamen temizlendiğine emin olunuyor. Ardından paketleme işlemi yapılarak servise veriliyor. Sincan halı yıkama servislerimiz en hızlı ve en profesyonel şekilde, halılarınızı yenileyip teslim eder.

Sincan Halı Yıkama Fiyatları

Sincan halı yıkama fiyatları, Ankara’nın ilçelerine bağlı olarak fiyat farkı göstermemektedir. Altaş Halı Yıkama firması olarak Ankara’nın her bir ilçesine hizmet vermekteyiz. Sincan halı yıkama, Çankaya halı yıkama, Eryaman halı yıkama, Çayyolu halı yıkama ve Etimesgut halı yıkama servislerimiz tamamen ücretsizdir. Araçlarımız evinize kadar gelip halı, kilim, yorgan, koltuk ve perde gibi yıkanması gereken ürünleri hiçbir ek ücret talep etmeden alır ve işlem sonucunda geri bırakır.

Sincan halı yıkama fiyatlarını belirleyen başlıca unsurlar halının ölçüsü ve halı yıkama firmasının kalitesidir. Altaş Halı Yıkama firması son teknoloji endüstriyel makinaları kullanıyor olup, halılarınıza temizlemeden paketlemeye hiçbir işlem sırasında insan eli değmeyecektir.